Ravintola aurora sky aurora borealis

Levin Iglut Glass Igloos

Levin Iglut Glass Igloos

Levin Iglut Golden Crown ligt in Fins Lapland, dicht bij de vakantiebestemming Levi. De luchthaven Kittilä ligt op ongeveer 15 minuten rijden van het hotel. Gasten kunnen het noorderlicht ook vanuit hun eigen kamer bewonderen.

Het hotel biedt 2 verschillende accommodatie-ervaringen. Naast het verbluffende uitzicht zijn de glazen iglo's verrassend ruim en beschikken ze over een hoge standaard uitrusting.  In de glazen iglo's kun je in slaap vallen onder het noorderlicht en de sterrenhemel Alle kamers zijn uitgerust met een badkamer, een kleine keuken met magnetron, waterkoker, koffiezetapparaat, tv, WiFi, haardroger en airconditioning.

Gasten hebben ook toegang tot Aurora Sky, een eigen restaurant. De muren en het plafond van de tweede verdieping zijn volledig van glas en bieden een vrij uitzicht op de horizon. Het hotel biedt ook tal van activiteiten gedurende het aurora borealis-seizoen.

Uw reisspecialist

Avila Reizen

Op zoek naar uw volgende droomreis?