De Avila Foundation: met liefde voor een mooiere wereld!

Alweer meer dan een jaar wordt onze wereld bepaald door de COVID-19 pandemie. Door een virus dat geen rekening houdt met geografische ligging of met rijk of arm. Het doet ons beseffen dat onze inzet metΒ deΒ Avila FoundationΒ alleen maar nog van meer belang is geworden.

Aangezien we door het negatieve reisadvies bijna geen fondsen vanuit onze reisorganisatieΒ Avila ReizenΒ ontvangen (normaalgesproken wordt € 10,- per persoon van iedere boeking afgedragen aan deΒ Avila Foundation) is het op dit moment helaas nog niet mogelijk om met nieuwe projecten van start te gaan.

Dat neemt niet weg dat we met veel positiviteit en vreugde ons project “Casa Blanca” voortzetten. Met dit project hebben we begin vorig jaar een huis in Sucre, Venezuela aangekocht en tijdens de lockdown maanden met veel lieve donaties het voor elkaar gekregen om het huis te verbouwen en het op 11 oktober officieel te openen, om zodoende 80 kansarme kinderen niet alleen te kunnen voorzien van warme maaltijden, maar ook van een veilige plek om te spelen en te dromen over een betere toekomst.

Kinderen van Casa Blanca aan de eettafels

Van belang is nu dat we dit project een stabiele voortgang kunnen geven. Dat de kosten voor gas, water, elektra, voedsel en het personeel ter plaatse iedere maand weer betaald kunnen worden en dat er fondsen zijn voor de kinderen om zich verder te kunnen ontwikkelen op gebied van het aanleren van nieuwe vaardigheden en het opdoen van kennis.

We kunnen immers wellicht de wereld niet veranderen,
maar iemands wereld wel!Β 

Doneer nu!
Succesvolle derde editie Eten voor Eten!

Het Haarlemse buurtinitiatief “Eten voor Eten” had op 21 maart 2021 een succesvolle derde editie. Door het initiatief worden er boodschappen gedaan waarvan een heerlijk menu wordt samengesteld dat door buurtbewoners besteld kan worden.

Bij deze editie werd er een heerlijke Indonesische maaltijd gemaakt met echte Venezulaanse empanadas (deeghapjes met vlees-/kaasvulling) ter aanvulling. De volledige opbrengst van de verkochte menu’s en empanadas is naar deΒ Avila FoundationΒ gegaan om het “Casa Blanca” project te ondersteunen. Onze dank is groot aan alle vrijwilligers die zich hier weer met liefde voor hebben ingezet!

Hier empanadas, daar empanadas!

Ondanks de grote afstand tussen Nederland en Venezuela, nu nog groter door het huidige reisverbod en de noodsituatie in Venezuela, is de band tussen deΒ Avila FoundationΒ en de kinderen vanΒ Casa BlancaΒ sterk. Terwijl wij hier empanadas aan het maken waren voor het menu voor de derde Eten voor Eten editie, konden de kinderen daar alvast genieten van heerlijke empanadas!

Periodieke donatie ook mogelijk!

Vanaf september 2019 is deΒ Avila FoundationΒ door de fiscus officieel aangemerkt als ANBI: een Algemeen Nut Beogende Instelling. Dit betekent dat uw donatie (gedeeltelijk) aftrekbaar is van uw belastbaar inkomen. Uw donatie aan een goed doel is als periodieke schenking zodoende nog meer waard!

Avila Foundation noodhulp in Venezuela